Oferta

Misja:

Naszym głównym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów i rozwiązań z zakresu informatyki, automatyki oraz energii odnawialnej. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, które stanowią rezultat praktycznego stosowania zasad zrównoważonego rozwoju. Naszym Klientom staramy się dostarczać wymiernych korzyści wynikających ze współpracy z dynamiczną i wszechstronną firmą inżynierską co jest jednocześnie naszą pasją. W trosce o środowisko naturalne oferujemy produkty i usługi z dziedziny energetyki odnawialnej, które wpływają na oszczędność surowców energetycznych i zmniejszenie kosztów eksploatacji dla naszych Klientów.

Historia

Początki firmy sięgają 1991 r. kiedy to pod nazwą RIM Co. Sp. z o.o. rozpoczęliśmy naszą działalność. Jak większość firm w tamtym okresie zajmowaliśmy się szerokim zakresem działalności i usług. Od samego początku w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, firma dynamicznie weszła na rynek informatyczny i usług automatyki przemysłowej. Kolejne lata to ciągły rozwój trzech głównych działów firmy: budowy specjalistycznego oprogramowania, usługi sprzętowo-informatyczne, instalacje uzdatniania wody, instalacje automatyki niskoprądowej. W roku 2010 firma zmieniła nazwę na LANTOP Polska Sp. z o.o. poszerzając jednocześnie zakres zainteresowania i oferowanych usług o energię odnawialną.

Oferta współpracy

Mamy przyjemność przedstawić ofertę współpracy w zakresie IT, automatyki i energii odnawialnej z firmą LANTOP Polska Sp. z o.o. Długie lata pracy pozwoliły nam zbudować zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy realizują profesjonalne usługi. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące dla siebie rozwiązania.

Masz pytanie ?

skontaktuj się z nami

tel.: + 48 22 331-90-90
fax: + 48 22 678-79-20
lantop@lantop.pl

Automatyka

Świadczymy usługi: konserwacji, modernizacji, rozbudowy systemów.

więcej

Usługi IT

 

więcej

Energia odnawialna

 

więcej

Nasi Partnerzy